Зустріч з учасником АТО

2018-03-13

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

/Files/images/ato/IMG_1277.jpgЗ метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Богданівській загальноосвітній школі організували зустріч учнів із учасником АТО Колесніковим Володимиром Андрійовичем.

/Files/images/ato/IMG_1257.jpg

Це людина сильної волі, міцного характеру, впевнений в собі,справжній патріот України. З глибоким сумом та болем в очах Володимир Андрійович ділився з учнями спогадами, розповідав школярам, що пережив за час, проведений в зоні АТО. Він своїм прикладом показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це. Відповідаючи на численні запитання учнів, намагався у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство ,і про все те, що цікавило дітей. Говорили про військові будні зі сльозами на очах, а в залі панувала тиша…

Він щиро подякував дітям за те, що вони морально підтримують їх своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою.

/Files/images/ato/IMG_1276.jpgВолодимир Андрійович почув від педагогічного колективу та учнівської молоді щирі слова подяки і шани. Події останніх місяців у котрий раз довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.

/Files/images/ato/IMG_1270.jpg

Завершилася зустріч фотографією на пам`ять.

/Files/images/ato/IMG_1274.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 164

Коментарi