Список випускників

1989-1990 навчальний рік

9 клас

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Дата народження Місце народження
1 Баковська Людмила 30.04.1975 с. Байрак
2 Долина Ніна Володимирівна 03.12.1974
3 Зима Олександр 30.05.1975 с. Курганне
4 Зотєєва Марина Володимирівна 20.05.1975 с. Малі Липняги
5 Калантиря Олег Михайлович 18.05.1975 с. Богданівка
6 Миценко Валентина Василівна 01.01.1975 с. Богданівка
7 Мороз Оксана Іванівна 07.07.1975 с. Великі Липняги
8 Омельченко Віталій Вікторович 16.01.1975 с. Великі Липняги
9 Облапенко Надія Іванівна 24.08.1975 с. Богданівка
10 Погребняк Оксана Володимирівна 16.10.1975 с. Богданівка
11 Черненко Віктор Миколайович 20.05.1975
12 Чоботок Раїса Іванівна 11.03.1975 с. Малі Липняги
13 Шрамко Сергій Володимирович 26.02.1975 с. Байрак
14 Кравченко Оксана Іванівна 05.06.1975 с. Малі Липняги
15 Кривенко Наталія Миколаївна 21.02.1975
16 Краснов Юрій Михайлович 25.03.1975 с. Малі Липняги
17 Сердюк Сергій Володимирович 06.05.1975 с. Малі Липняги
18 Тинянова Олена Володимирівна 04.01.1975
19 Шулещенко Сергій Миколайович 28.12.1974
20 Скляренко Лариса Петрівна 09.04.1975 с. Великі Липняги

11 клас/Files/images/Випуск 1990.jpg

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Дата народження Місце проживання
1 Журба Світлана Миколаївна 14.09.1973 с. Великі Липняги
2 Каланчук Світлана Миколаївна 03.05.1973 с. Богданівка
3 Климака Ірина Іванівна 25.03.1973 с. Великі Липняги
4 Кононенко Тетяна Олександрівна 25.08.1973 с. Осокори
5 Костюк Олександр Іванович 04.05.1973 с. Великі Липняги
6 Кудін Володимир Леонідович 18.10.1973 с. Байрак
7 Мороз Оксана Миколаївна 02.06.1973 с. Великі Липняги
8 Омельченко Володимир Вікторович 11.01.1973 с. Великі Липняги
9 Подорожня Анжела Іванівна 29.01.1973 с. Жовтневе
10 Сурмило Віталій Борисович 20.05.1973 с. Богданівка
11 Трихно Юлія Іванівна 24.10.1972 с. Байрак
12 Тур Микола Петрович 15.06.1973 с. Курганне
13 Хоменко Світлана Володимирівна 18.02.1973 с. Жовтневе
14 Шевченко Володимир Олексійович 02.02.1973 с. Великі Липняги
15 Ющенко Вадим Васильович 09.06.1973 с. Жовтневе
16 Небеська Лариса Олександрівна 29.10.1972 с. Жовтневе
17 Горенко Тетяна Миколаївна 27.07.1973 с. Богданівка
18 Онищенко Олександр Олександрович 04.07.1973 с. Малі Липняги
19 Сокирко Наталія Іванівна 07.07.1973 с. Богданівка
20 Горбенко Олена Вікторівна 15.02.1973 с. Курганне
21 Колеснікова Людмила Андріївна 05.07.1973 с. Богданівка

/Files/images/89.jpg/Files/images/Випускники.1.jpg/Files/images/Випускники.2.jpg/Files/images/Випускники.3.jpg/Files/images/Дзвоник.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 120

Коментарi